«

»

Královská hra v loterii Šťastných 10

Foto: pixabay

Šťastných deset – doplňková Královská hra

I loterie Šťastných 10 má svoje doplňkové hry, které můžete anebo nemusíte hrát. Tou jednou je Královská hra, v níž se k případné výhře v základní hře dají vyhrát další peníze navrch. U Královské hry se žádná další čísla netipují. Královským číslem je totiž takové, které při slosování padne jako první.

K tomu, abyste mohli Královskou hru hrát, je jedno, jaký počet čísel od 1 do 10 ve hře Šťastných 10 tipujete. Na sázence jednoduše necháte u této doplňkové hry NEzaškrtnuté políčko s textem “NE“, čímž do ní budete zařazeni automaticky. Královská hra stojí stejně, jako základní hra Šťastných 10. Za podaný tiket v takovém případě tedy zaplatíte dvojnásobek.

Pakliže ve Šťastných 10 vyhrajete a Královské číslo, tedy to vylosované jako první, se shoduje s některým vaším číslem, vyhráváte i v Královské hře. Výhra se pak počítá obdobně jako ve Šťastných 10, tedy podle koeficientu, kterým se vynásobí váš vklad.

Příklad: Ve Šťastných 10 tipnete za 100 Kč 8 čísel a 6 z nich uhodnete. Podle koeficientu s hodnotou 40x vyhráváte 40x 100 = 4 000 korun. Když budete za dalších 100 Kč hrát i Královskou hru a Královské číslo trefíte, pak podle koeficientu Královské hry s hodnotou 100x vyhráváte navrch dalších 100x 100 = 10 000 Kč.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru