«

»

Krást losy se nevyplácí

Foto: depositphotos

Přijít k výhře nekalou cestou chtěl mladík z Moravy, kterému se podařilo zmást personál trafiky a ukrást několik losů. V té době ještě nevěděl, zda losy budou výherní, měl ale tušit, že mu to karma vrátí. V tomto případě to netrvalo dlouho. Mladík byl totiž zloděj amatér a okamžitě se po něm začalo pátrat. Z krádeže ho usvědčily samotné losy!

Na vsazení Sportky neměl, proto ukradl losy

Kdybyste se měli rozhodnout, zda si za peníze, které máte k dispozici, vsadíte Sportku, nebo koupíte losy, co byste udělali? Většina by se nejspíš pokusila o výherní výsledky Sportky, protože v ní jsou výhry zaručeně vyšší. Mladík z Moravy tohle dilema řešit nemusel, protože neměl ani na vsazení Sportky ani na koupi losů. Proto losy v jedné trafice ukradl. Tak dlouho chtěl po prodavačce měnit cigarety, až ji dočista zmátl a v nepozorovaném okamžiku strčil do kapsy vystavené losy. Ty pak v parku setřel a vyhrál asi 2000 korun. Jenže z peněžní částky vytištěné na losu se nenajíte ani si nic nekoupíte, proto se vypravil na poštu, aby výhru vybral. Tam ho zaznamenala kamera, jejíž záznam později přišel vhod policii, která po mladíkovi začala pátrat.

Registrační číslo losu stěžuje zlodějům práci

Vybrat případnou výhru z kradených losů není tak jednoduché. Každý los v trafice totiž před uvedením do prodeje dostane své registrační číslo. Případná krádež se pak hlásí nejen policii, nýbrž i provozovateli loterie. Ten potom zprávu o kradených losech pošle do všech terminálů, vyplatit výhru proto není možné. Výhru z kradených losů se podařilo mladíkovi na poště vybrat jen proto, že to udělal ve velmi krátkém okamžiku, kdy nebyl trestný čin ještě nahlášen.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru