«

»

Krátký příběh českého výherce milionů ve Sportce

Ilustrační foto: pexels

Sportka mu za 2. pořadí vynesla 2 677 716 korun

Nejen hlavní výhry Sportky, tedy první pořadí či přímo Superjackpot, přináší milionové odměny. Milionovou částku totiž získal i pravidelný sázkař Sportky při středečním losování 5. prosince 2018, a to díky správnému uhádnutí 2. pořadí (5 čísel + 1 číslo dodatkové).

Výherce Sportku pravidelně sází na každé slosování už více než 35 let. Při podávání sázenky vždy vyplní několik sloupců on a několik sloupců za sebe nechá vybrat Náhodný tip. Miliony mu tentokrát nepřinesla náhoda, ale jeho šťastná ruka, jelikož vyhrál právě ten sloupeček, který vyplňoval sám.

Když podle televize a následného zkontrolování tiketu zjistil, že on je ten vítěz tolika peněz, ihned se pochlubil své manželce. Ta poté zavolala jejich 2 dětem a společně jim slíbili, že je i s jejich rodinami vezmou na dovolenou.

Nově nabyté peníze si muž nenechá jen pro sebe. Část jich totiž hodlá darovat některé z dobročinných organizací. A za zbytek si s manželkou dopřejí klidný důchod.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru