«

»

Která žena může říct, že na Valentýna dostala výhru v loterii v hodnotě 10 milionů dolarů?

Foto: pixabay

I kytice těch nejúžasnějších červených růží a krabice té nejlahodnější čokolády může na Valentýna ztratit svůj lesk vedle výherního losu na 10 milionů dolarů (více než 235 milionů korun). Právě ten dal své ženě k svátku všech zamilovaných muž z Virginie. Šance na výhru v této loterii byla 1 ku 2 937 600! Podobnou částku lze vyhrát klidně i ve Sportce, o čemž se přesvědčil jeden šťastlivec 19. prosince minulého roku, když vyhrál přes 250 milionů korun).

Muž na své milované ženě opravdu nešetřil

Může být velmi těžké své ženě vybrat dárek a to i přes to, že ji už dobře znáte. Jako univerzální řešení se jeví dát jí vše, na co si jen vzpomene. To je možné až po tom, co si potykáte s výherními výsledky Sportky nebo vyhrajete hlavní cenu ve stíracím losu. Právě to se povedlo muži z Virginie, který ve stíracím losu s názvem Extreme Millions Scratcher našel hlavní výhru 10 milionů dolarů (to je téměř čtvrt miliardy korun). No samozřejmě! Když nevíte coby, pořiďte své milované kompletně nový život!

Bezprostředně po výhře v loterii se můžete u vašich blízkých setkat s nedůvěrou

Pokud o výhře ve Sportce budete vtipkovat, může se stát, že jakmile opravdu vyhrajete, nikdo vám to už věřit nebude. Výhru v loterii šťastlivci z Virginie nevěřila ani jeho manželka Marie Chicasová, a to o výhře nikdy doma nevtipkovali. Když jí manžel volal, nevěřila svým uším. Vždyť šance na výhru zrovna v tomto lose je naprosto mizivá! Výhře žena uvěřila až tehdy, když si ji šla spolu s manželem vyzvednout. A představte si, výhra měla tak dobré načasování, že ji mohl manžel své manželce darovat k svátku všech zamilovaných… no jen jestli nenastavil laťku zbytečně moc vysoko… co jí potom dá k narozeninám nebo k jejich výročí?

Manželé z Virginie se mohli rozhodnout, zda si výhru nechají vyplácet v menších částkách po dobu 30 let, nebo z ní něco obětují a nechají si ji vyplatit najednou. Zvolili druhou možnost a těšit se mohli na 6 570 302 dolarů před zdaněním.

A komu byste výhru ve Sportce nadělili vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru