«

»

Květnový Eurojackpot rozdal Čechům miliony!

Foto: depositphotos

Hlavní výhra padla 3x, do kterých zemí putovala?

Eurojackpot výsledky jsme během minulého měsíce mohli s napětím sledovat 5x, pokaždé tradičně v pátek večer. Prémiový Český pátek připadl v květnu dokonce na 3 losování, díky čemuž si pouze čeští hráči přišli na další zajímavé výhry. Hlavní výhra padla za tento sledovaný měsíc hned 3x, což se nestává příliš často. Poprvé to bylo přes 2,4 miliardy korun, které putovaly do Německa, podruhé přes 360 milionů, které získal hráč ze Švédska a potřetí bezmála 900 milionů pro šťastlivce z Itálie.

Pojďme se ale podívat k nám. Nejvyšší výhrou pro českého sázejícího bylo 12 815 420 Kč za 2. pořadí.  Zajímavostí je, že stejnou výhru trefil i jeden slovenský sázkař. Ve stejný den šlo do ČR i 2 261 544 Kč za pořadí třetí. Tím byl s milionovými výhrami ze základní hry Eurojackpotu konec. Češi pak mimo jiné ještě posbírali 12x 4. pořadí s výhrami od 103 865 do 196 534 korun.

Mimo to se v květnu ještě několikrát konal už zmíněný Český pátek. Ten naděloval 1x motocykl Harley Davidson v ceně 800 000 Kč, které si bylo možné namísto něj nechat vyplatit na účet. A dále to 2x byla renta 100 000 Kč měsíčně na 2 roky, ale ponížená každý měsíc o 15% daň, protože šlo v součtu o více jak milionovou výhru. Květnový Eurojackpot se tak českým hráčům vydařil poměrně dobře. Další šancí, jak být za vodou, je dnešní losování 5. června o 269 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru