«

»

Kvůli hazardu rozfofrovali peníze, které jim nepatřily…

Foto: pixabay

Stejně jako vám nikdo neřekne, zda ve Sportce vůbec někdy vyhrajete, nikdo vám neprozradí ani šťastné datum pro vaši sázku. Proto je při sázení dobré počítat s pravděpodobností, která u loterií není nikdy závratná. Dobrým tipem pro sázku do loterie je i ten, že sázet by měl člověk jen tehdy, pokud na to má peníze, přesněji vlastní finanční prostředky. Divili byste se, kolik sázkařů se posledním pravidlem neřídí.

Pošťačka hrála loterii z peněz pošty

Sedět za přepážkou pošty, mít u sebe nemalou hotovost a k tomu i Sazka terminál… to není úplně nejvhodnější kombinace pro ty, kteří sázkám propadli. Své o tom ví jedna pošťačka z Plzeňského kraje, která Poštu připravila o téměř 400 000 korun. Ty prosázela ve hře Keno a světě div se, sázela rovnou na pracovišti. Škoda ale, že nevyhrála. Ve hře Keno visí až 1 milion korun. Ten jí ale výherní výsledky loterie nepřinesly, a proto je teď bez práce a s dluhem, který po ní bude Pošta samozřejmě vymáhat.

Zdálo by se, že pokušení hazardu farář odolá, opak je ale pravdou

Znovu si vsadit, i přesto, že vám výherní výsledky Sportky minule nebyly nakloněny, tomu se říká pokušení, kterému většina sázky milujících smrtelníků neodolá. Co ale, když před oním pokušením stojí sám farář? Divili byste se, ale když už jednou v hazardu lítáte, ani růženec a modlitební knížka vám z toho nepomohou. Dotyčným hříšníkem je farář z Německa, který vložil do hazardu v přepočtu asi 3 miliony korun. Jeho hřích je o to větší, že to nebyly jeho finanční prostředky, nýbrž peníze z rozpočtu fary. Aby toho nebylo málo, údajně se prý jednalo o podvodnou loterii, šance vyhrát tedy ani neexistovala.

Nikdy nesvěřujte pokladnu gamblerovi…

Svěřit pokladnu s penězi na chod školy gamblerovi je podobné, jako udělat kozla zahradníkem. Přesvědčilo se o tom i vedení jedné školy v Kroměříži, kde její ředitel z kasy zpronevěřil přes 400 000 korun. Celou částku do poslední koruny měl údajně naházet do hracích automatů. Sumu původně určenou na školní aktivity musela následně dorovnávat obec. Tak si ale říkáme, alespoň má škola perfektní námět pro žáky, tedy závislost na hazardních hrách, který mohou v rámci výuky probrat ze všech stran.

A proto, ať už hrajete Sportku nebo jakoukoliv jinou loterii, dejte si pozor na vaše zdroje… nevysychají už náhodou?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru