«

»

Kvůli pověsti vtipálka mu o vyhraných milionech nikdo nevěřil

Foto: pexels

Za výhru koupí svému otci loď

Američan Rob Maser (49) pocházející z hlavního města Iowy Des Moines před několika dny vyhrál v tamní loterii 2 000 000 dolarů (v přepočtu cca 46 milionů korun). Výherce správně tipnul pět z šesti tažených čísel, což mu vyneslo výhru činící 1 milion dolarů. Díky zaškrtnutí i jedné z doplňkových her výhru vynásobil dvěma, což mu přineslo další milion.

Rob tiket vsadil při pravidelné zastávce v obchodu na cestě do práce. Ten samý obchod navštívil i den po slosování, aby si mohl nechat tiket zkontrolovat. O pár chvil později mu jeden ze zaměstnanců oznámil, že se stal vítězem. Zaskočený výherce vzápětí volal své ženě a otci, aby se jim o výhře pochlubil, ti mu ale nevěřili, jelikož má pověst velikého vtipálka.

Aby mu rodina a přátelé uvěřili, musel použít fotografické důkazy. Vyfotografoval tedy potvrzení, které dostal jako důkaz toho, že se stal opravdovým vítězem a jako další důkaz bylo papírování, které musel vyřídit, aby mu byla částka vyplacena.

Za vyhrané peníze hodlá čerstvý multimilionář koupit svému otci loď, jež mu slíbil, když jednou vyhraje v loterii. Dále se s manželkou shodli na tom, že část peněz utratí za nové vybavení do jejich domu. Co udělá se zbylými miliony, nemá zatím ponětí.

4/5 - (5 votes)

1 komentář

  1. občan

    Škoda, že vůbec nejsou k dispozici dobře míněné rady, které by byly poskytnuty zadarmo a poskytovatel by věřil, že mu osud jeho dobro vynahradí – – příkladně těch 6 potřebných výherních čísel do sportky si nikdo netroufne zveřejnit, snad ve strachu, že na něho to štěstí dosud nepadlo, a že by třeba nezištně a patrně i nechtěně pomohl někomu jinému, možná hodně potřebnému.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru