«

»

Kvůli vnuččině chybě málem přišel o milionovou výhru

Foto: pexels

Vsazená čísla zkontrolovala s čísly špatné loterie

Veterán amerického letectva William Bowker (94) pocházející z Oregonu se po mnoha letech sázení konečně dočkal obří výhry v loterii Megabucks, jež činila 6,5 milionu dolarů (v přepočtu přes 153 milionů korun).

O svou výhru senior ale málem přísel kvůli své vnučce. Ta měla za úkol zkontrolovat vsazená čísla s těmi vylosovanými, popletla si ale loterie. Namísto aby zkontrolovala vylosovaná čísla Megabucks, zkontrolovala čísla z loterie MegaMillions, což znamenalo, že čísla z tiketu nebyla výherní, a to sdělila svému dědečkovi.

William však tiket ihned nevyhodil a zkontroloval ho poté i sám. A udělal dobře, jelikož by jinak přišel o několika milionovou výhru. Když se o ni přihlásil ve společnosti loterie, rozhodl se pro její vyplacení jednorázovou platbou. Na účet mu tedy po odečtení daní a poplatků přišlo “jen“ 2,3 milionu dolarů (v přepočtu 54 milionů korun).

A co s tolika penězi bude senior dělat? Rozhodl se je rozdělit mezi svou rodinu, jelikož podle jeho slov má vše, co potřebuje a nic víc nechce.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru