«

»

Land Rover Discovery pro české sázející a 1,6 miliardy k tomu

Foto: landrover.cz

Na pátek se těší kde kdo, velká spousta lidí. Mezi nimi i sázkaři Eurojackpotu, kteří si dělají zálusk na páteční jackpot. V pátek 20. 11. se v Eurojackpotu hraje o 1 634 000 000 korun. Čeští sázkaři se navíc mohou těšit na bonus v podobě Land Roveru Discovery. Je Český pátek a jeden sázející (ve hře jsou pouze sázkaři, kteří si vsadí plný tiket) ze hry zaručeně odjede v novém voze. Nebo před věcnou výhrou upřednostní peníze.

Jak se sázkařům dařilo minule?

Od října, kdy slovenský sázkař trefil výherní výsledky Eurojackpotu a z jeho kasičky vysál přes 1,6 miliardy korun, jackpot Eurojackpotu opět roste. Nyní se pohybuje 1 634 000 000 vysoko. Kdo na něj dosáhne? Minulý pátek zůstalo 1. i 2. pořadí neobsazené. Na stupínek 3. pořadí si stouplo 11 německých sázkařů. Každý z nich si odnesl přes dva miliony korun. Češi se chytli až 4. pořadí. Příznivější výsledky můžete očekávat už tento pátek 20. listopadu. Klidně si můžete sebe sama představit na stupínku 1. pořadí. Proč taky ne? Vždyť by to nebylo poprvé, kdy hlavní výhra Eurojackpotu připadla Čechovi.

Výherci, kteří se neostýchali vybrat celý Eurojackpot

Vyhrávání hlavních výher Eurojackpotu Čechům jde. Nejvyšší jackpot ve výši 2,5 miliardy bral Čech v květnu roku 2015. V červnu v roce 2019 pak další český sázkař vyhrál 1,4 miliardy… a nedávno umění tak vysokých výher v Eurojackpotu okoukal Slovák. Letos v říjnu vyhrál v přepočtu přes 1,6 miliardy korun. Tak co na tyto úspěchy navázat už tento pátek?

Nezapomeňte, že kromě miliardové výhry se hraje i o Land Rover Discovery.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru