«

»

Lednová Účtenkovka měla historicky nejméně hráčů

Foto: 777cz.eu

Ministerstvo ruší některé účty a vyřazuje podvodné účtenky

V lednovém losování prosincových účtenek zaznamenala Účtenkovka propad ve všech směrech. Počet soutěžících se snížil o 14 268 na aktuálních 327 073 hráčů, což je nejméně za celou historii této loterie. Množství registrovaných účtenek se snížilo o 1 206 820 na lednových 15 187 292 a s tím se snížil i počet paragonů zdárně do účtenkové loterie přijatých o 1 145 472 na losovaných 13 306 464 účtenek.

Připomeňme jen, že je možné vlastnit jen jeden hráčský účet. Pakliže jich ministerstvo u jednoho hráče odhalí více, bude je slučovat anebo dokonce rušit. Do Účtenkovky je taktéž nově možné přihlašovat už jen maximálně 500 účtenek měsíčně, což má zamezit hru “profesionálním“ hráčům, kteří je pokoutným způsobem obstarávají a registrují jich tisíce měsíčně.

V této souvislosti Ministerstvo z posledního losování 15. ledna také vyřadilo 24 643 účtenek ze soutěže, a to z důvodu tržeb, které vykazují známky podvodu. Zároveň bylo ze strany ministerstva podáno trestní oznámení. Pokud by některá z podvodných účtenek byla výherní, výhra hráči vyplacena nebude.

Nutno také ještě podotknout, že opatřením, které Ministerstvo financí poslední dobou přijalo, předcházelo mnoho stížností ze strany hráčů, z nichž jednomu došla trpělivost, a podal trestní oznámení s tím, aby policie prověřila, zda se v případě Účtenkovky nejedná o podvodnou loterii, která dovoluje hráčům činit podvody. Oznámením se na začátku prosince mělo začít zabývat pražské oddělení hospodářské kriminality.

5/5 - (2 votes)

2 komentáře

 1. vilem

  V lednovem losování jsem byl vylosován na vyhru,ale chce to po mně ověření přes moje ID,když zadám heslo tak se to neověřuje heslo je zprávné co mém udělat?

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   zde máte návod: https://777cz.eu/uctenkovka-jak-pri-vyhre-zalozit-ucet-mojeid/

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru