«

»

Lednový Eurojackpot vystoupal nad dvě miliardy a pak praskl do klína hráči z Německa

Foto: Sazka

Do ledna vstupoval Eurojackpot s částkou 675 milionů korun. S lednem se loučil a v trezoru měl 238 milionů. Eurojackpot se v lednu losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o jeho prémii.

Na začátku ledna česká výhra přes 8,8 milionů

Hned první slosování letošního roku, které připadlo na úterý 3. ledna, měla řada hráčů předsevzetí ve hře zbohatnout. To se některým i podařilo. Například hráči z Německa a Norska si shodně z druhého výherního pořadí odnesli přes 35 milionů. Češi moc nebodovali. Nejvíce si odnesl hráč z druhého pořadí Extra 6, ve kterém získal 200 tisíc korun. Ani ve slosování na Tři krále se českým hráčům moc nedařilo. Nejvyšší českou výhrou byla ta ze 4. výherního pořadí ve výši přes 157 tisíc korun (1x). To 10. ledna se vítr štěstěny otočil a českému hráči na účtu přistálo přes 8,8 milionu korun před zdaněním. Na příčce druhého výherního pořadí stál spolu s hráči z Německa (1x) a Nizozemska (1x).

Ve výherní výsledky Eurojackpotu doufala řada hráčů i v pátek 13. ledna. Čechům ale tento smolný den přihrál maximálně 4. výherní pořadí a s ním přes 75 tisíc korun (2x) a druhé pořadí v Extra 6 a s ním 200 tisíc korun (1x). Podobné bylo i úterý 17. ledna, kdy Češi slavili maximálně 4. výherní pořadí, ze kterého vytřepali něco přes 143 tisíc korun (2x).

V pátek 20. ledna bylo nejvyšší eurojackpotovou výhrou přes 21 milionů ze druhého pořadí. Stanuli na něm hráči z Dánska (2x) a ze Švédska (2x). Češi brali opět jen výhru 4. pořadí – přes 192 tisíc korun a také výhru Extra 6 – 200 tisíc korun. V úterý 24. ledna se v Eurojackpotu hrálo o luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun, který vyhrál hráč sázející na internetu. V ten samý den si rovnou tři Češi ze 4. výherního pořadí odnesli výhru přes 113 tisíc korun.

Eurojackpot čekal na poslední lednový den

Ani předposlední lednové slosování Eurojackpotu nepřineslo Čechům miliony, natož pak miliardy. Nejvyšší výhrou byla výhra 4. pořadí přes 208 tisíc korun. Na výhry slavný byl pak 31. leden, kdy padl Eurojackpot ve výši 2 556 687 776 Kč a putoval do Německa. Ani Češi ale tentokrát nevyšli z losování s prázdnou. Z druhého pořadí si jeden z nich odnesl přes 18 milionů korun. Je to zároveň nejvyšší česká výhra lednového Eurojackpotu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru