«

»

Listopadový Eurojackpot pro nás žádná sláva

Foto: depositphotos

Hlavní výhra přes 2 miliardy padla, neputovala ale k nám

Losování Eurojackpotu proběhlo během minulého listopadového měsíce celkem 5x. Základní hra českým hráčům příliš nepřála. Hlavní výhra sice padla, ta se ale rozdělila mezi 3 hráče, 2x z Německa a 1x z Maďarska, z nichž si každý odnesl přes 765 milionů korun. Na miliony jeden z Čechů dosáhl jen díky české doplňkové hře Extra 6, v níž trefil všech 6 čísel sázenky a vyhrál rovné 2 miliony korun.

O další vysoké výhry se postarala jednorázová doplňková hra s názvem Miliardářský víkend, ve které 7 českých sázejících Eurojackpotu získalo prodloužený víkend v libovolné evropské destinaci, kam se vydá soukromým letadlem. Hodnota této ceny je 500 000 korun. Navíc si výherci, kteří o to požádají, mohou namísto výletu nechat stejnou sumu připsat na bankovní účet.

Mezi další vyšší výhry se zařadilo 2. pořadí v Extra 6 za 200 000 korun a dále 7x 4. pořadí Eurojackpotu s výhrami 1x 140 947 Kč, 3x 134 192 Kč a 3x 42 642 Kč.

Pokud si vsadíte Eurojackpot tento pátek, můžete v něm vyhrát hlavní cenu 590 milionů korun anebo miliony či statisíce v ostatních pořadích, stejně jako až 2 miliony v Extra 6.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru