«

»

Losování Účtenkovky právě dnes 15. srpna

Foto: 777cz.eu

Pro hráče je připraveno přes 21 000 cen

Dnes ve čtvrtek 15. srpna probíhá už 22. losování Účtenkovky. Po měsíci se tak opět dozvíme náhodně vylosovaných 21 025 BKP kódů, jejichž držitelé si přerozdělí výhry od 100 korun po 1 milion. Losování za pomoci certifikovaného generátoru náhodných čísel proběhne kolem poledních hodin. Od té chvíle budou šťastným výhercům chodit emaily anebo sms zprávy o výhrách. O nich se taktéž dozvíte ve svém hráčském účtu. Oficiálně budou výsledky Účtenkovky představeny v odpoledních hodinách.

Pro úplnost ještě uvádíme, že přesto, že se losují pouze kódy BKP, je zcela jedno, zda při registraci účtenek zadáváte FIK, protože BKP se z něj doplní automaticky. Šance na výhru je tak v obou případech úplně stejná. Výherní účtenky se losují náhodně, nicméně jen z těch červencových účtenek, které byly nejpozději 12. srpna do soutěže úspěšně zaregistrovány. Jde tedy o náhodné losování z reálných účtenek a nikoliv o náhodné generování BKP kódů, k nimž není žádná účtenka přiřazena.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru