«

»

Losování Účtenkovky právě dnes v neděli 15. září

Foto: Účtenkovka

Přerozděluje se jako obvykle přes 21 tisíc cen

Září není jen o novém školním roku, ale také, stejně jako každý měsíc, o losování účtenkové loterie. To proběhne právě dnes v neděli 15. 9. 2019 a pokud jste úspěšně zaregistrovali aspoň jednu účtenku, možná se na vás usměje štěstí a vyhrajete některou z 21 025 cen ve výši 100 Kč, 1 000 Kč, 20 000 Kč, 100 000 Kč, 200 000 Kč, 300 000 Kč, osobní automobil anebo 1 milion.

Losuje se kolem poledního, takže v této době mohou výherci čekat sms anebo emailové zprávy. Kompletní výsledková listina bude mimo jiné představena i na těchto stránkách, a to v odpoledních hodinách. Kdo má vytvořený hráčský účet Účtenkovky, může se do něj přihlásit a nahlédnout do položky Výhry. Informaci o případné výhře najdete v hráčském účtu taktéž přímo u každé registrované účtenky.

Přestože se losuje BKP kód, vůbec nevadí, když jste u registrací zadávali FIK. V takovém případě se BKP doplní sám, čímž jste ve hře a máte úplně stejnou šanci na výhru. Hodně štěstí!

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru