«

»

Loterie o Lamborghini podepsané od papeže

Foto: Lamborghini

Šance na auto za 20 milionů už od 230 korun

Automobilka Lamborghini darovala před několika měsíci jeden ze svých vozů papeži Františkovi. Ten si však automobil nenechal, jen ho podepsal na přední kapotu a nechal ho vydražit na dobročinné účely.

Bílé Lamborghini Huracan se zlatými pruhy na kapotě a 573 koňmi pod ní, pohonem na zadní kola a samozřejmě s vlastnoručním podpisem papeže Františka bylo vydraženo za cca 861 tisíc dolarů (v přepočtu přibližně 20 milionů korun).

Dnes je tento úžasný automobil opět k mání. Tentokrát ho může získat kdokoliv, ne jen ten, kdo zaplatí nejvíc. Majitel, jenž bílé Lamborghini koupil v aukci, ho totiž vložil do loterie jako hlavní výhru. Loterijní tiket stojí jen 10 dolarů (v přepočtu přes 220 korun) a losování vítěze proběhne 15. února 2019.

Výtěžek z loterie si dosavadní majitel automobilu neponechá, hodlá ho totiž celý věnovat nadaci, jež loterii pořádá, a ta peníze daruje chudým dětem, vesnici zničené válkou, na boj proti obchodování s bílým masem…

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru