«

»

Loterie za 66 korun nabízí šanci na 2x Ford Mustang

Foto: Youtube

Ford Mustang Bullitt v dobročinné loterii

V jedné americké internetové loterii provozované společností Dream Giveaway získá její výherce jako hlavní cenu dva automobily – nový Ford Mustang Bullitt a zrenovovaný Ford Mustang Bullitt z roku 1968. Právě Ford Mustang Bullitt proslavil Steve McQueen před 50 lety ve filmu Bullittův případ.

Losy do loterie je možné kupovat do 26. března 2019, jelikož její slosování proběhne až v půlce dubna. Losy si mohou kupovat nejen Američané, ale i hráči z Evropy. Veškerý výtěžek z loterie věnuje společnost charitě. Hráči si mohou koupit pouze jeden los za 3 dolary (v přepočtu za zhruba 65 korun) anebo pro zvýšení své šance na výhru i stovky losů.

Zrenovovaný Ford Mustang Bullitt

Při renovaci za 150 tisíc dolarů (v přepočtu přes 3,3 milionů korun) dostal automobil 6,4l osmiválec Ford se 2 čtyřkomorovými karburátory, nastavitelné tlumiče, výfukový systém vyrobený na zakázku, pětistupňovou moderní manuální převodovku, čtyřpístkové brzdové třmeny a mnoho dalšího.

Nový Ford Mustang Bullitt

Nový Bullitt je vybavený motorem Coyote o obsahu 5l a výkonu 475 koní, nastavitelnými tlumiči od výrobce Magneride, silnějšími poloosami a má zkrácené dráhy řazení manuálního šestikvaltu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru