«

»

Loterii hrajte vždy zodpovědně a pro radost

Foto: pexels

Vyhrát miliony ve Sportce je krásná věc, ale vyjít to rozhodně nemusí

Jakákoliv hra o peníze se může stát hazardem, pokud ji nebudete hrát zodpovědně. Stejné je to i s loterií a přitom je jedno, zda jde o Sportku, Eurojackpot anebo třeba Šťastných 10. Existují proto určitá pravidla, která byste v rámci zodpovědného hraní měli dodržovat, abyste se nedostali do finančních potíží. Loterie je přeci jen o náhodě a výhrou si nikdy nemůžete být jisti, dokud skutečně nepřijde.

Na hraní loterie byste si nikdy neměli půjčovat peníze. Vždy byste měli vložit maximálně tolik, kolik si bez mrknutí oka můžete dovolit prohrát. Loterii raději berte jako zábavu a nikoliv jako možný zdroj příjmu a bohatství. Dejte si své vlastní herní limity a dodržujte je.

Nesnažte se vsázet, pokud nejste v pohodě a naprosto při smyslech. Pod vlivem alkoholu či drog člověk druhý den svých rozhodnutí a investic totiž může litovat. Stejně není dobré sázet v depresích anebo ve stresu.

Nenechte se zlákat podvodnými nabídkami a systémy na zaručenou výhru. Náhoda se obelstít nedá. V loterii vám vůbec nikdo výhru zaručit nemůže, a pokud bude tvrdit, že ano, nevěřte mu. Vyberte si takovou loterijní hru, jejímž pravidlům dokonale rozumíte, u které budete dobře vědět, co vás při trefení správných čísel může čekat. Hlavně také hrajte jen u společností, které jsou v ČR legální.

Hodně štěstí!

 

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru