«

»

Loterijní štěstí si ji našlo až v jiné zemi

Foto: pixabay

Pro výhru v loterii je potřeba něco udělat. Minimálně si vsadit… Případ sázkařky, který spojuje Slovensko s Anglií však dává podněty k zamyšlení, jestli není potřeba snažit se o něco více… třeba se odstěhovat do jiné země, kde si vás štěstí snáze najde. Což o to, Sportku i Eurojackpot lze hrát i v jiných zemích prostřednictvím online účtů. Jestlipak by ale nebylo vhodnější vsadit si v loterii oné konkrétní země? Je známo, že jackpoty anglických i amerických loterií o hodně převyšují ty naše.

Slovenka žila v Anglii téměř 20 let a pak se na ni usmálo štěstí v loterii EuroMillions

Těžko lze odhadovat, zda-li dnes už paní Thompsonová sázela i v rodném Slovensku. Jasné však je, že štěstí v loterii se na ni usmálo až v Anglii, kde se za manželem přestěhovala před nějakými dvaceti lety. V anglické loterii EuroMillions vyhrála v přepočtu přes 3 miliardy korun. O svou radost z výhry se proto mohla podělit jak s přáteli z Anglie, tak s rodinou ze Slovenska, kterou pravidelně jezdí navštěvovat.

Výherní výsledky EuroMillions byly nejspíš jen náhodou

K těm, kteří mají touhle dobou už napůl sbaleno, musíme poznamenat, že stejně jako další okolnosti kolem loterií i tahle je z velké části o náhodě. Nikdo dopředu nemůže vědět, kdy na něj výherní výsledky Sportky vyjdou. A tak nezbývá než doufat, že kroky, které během života podnikáte, vedou k výhře v loterii. Stěhování jen z důvodu výhry v loterii tedy nedoporučujeme. Úplně dostačující bude obyčejně si vsadit.

A co s výhrou paní Thompsonová udělá? Podle údajů, které loterijní společnosti poskytla lze odhadovat, že paní Thompsonová patří k těm rozumnějším výhercům. I přes tučnou výhru totiž hodlají s manželem i nadále pracovat. Je tedy velmi pravděpodobné, že penězi se zkazit nenechají.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru