«

»

Loterijní týden plný výher a bonus Sportky přes 148 milionů!

Foto: Sazka

Minulý týden se sázkařům v loteriích dařilo. Miliony se sypaly v pondělní Extra Rentě, v pátečním Eurojackpotu i v nedělní Sportce. Zatímco ve Sportce jsou sázkaři na častá první pořadí už zvyklí, hlavní cena Extra Renty padla teprve podruhé ve své historii. O bonus Sportky ve výši přes 148 milionů korun můžete hrát už dnes 29. září. Páteční Eurojackpot pro změnu láká na luxusní karavan.

Už druhá výhra v historii Extra Renty

Čeští sázkaři mohou svá čísla poslat pro štěstí do Extra Renty, která je jednou z nejmladších loterií od Sazky. Funguje od 11. ledna tohoto roku a hlavní výhra poprvé padla už 8. března, tedy pouhé dva měsíce od začátku fungování loterie. Minulé pondělí 20. září vyhrál hlavní výhru 100 tisíc korun měsíčně na 20 let sázející ze severní Moravy. Jedná se o teprve druhou výhru v historii Extra Renty. Výherce šel do hry se dvěma sloupci vlastních čísel za 50 Kč.

V pátek se v Eurojackpotu hraje  o 254 milionů korun a karavan k tomu

Loterijní štěstí kroužilo i nad pátečním Eurojackpotem, bohužel pro Čechy však mluvilo hlavně finsky. Právě sázkař z Finska trefil pro výhru potřebná 5+2 čísla a vybral více jak půlmiliardový jackpot. Na účet mu výherní výsledky Eurojackpotu převedly přes 563 milionů korun. Češi mohou v pátek zkusit štěstí ve hře o karavan, o který mohou hrát v rámci doplňkové hry Extra 6.

Nedělní Sportka sázkařům zpravila chuť

Pokud byli čeští sázkaři z výsledků pátečního Eurojackpotu smutní, nedělní Sportka jim zpravila chuť. Na výhře vysoké přes 22 milionů korun z prvního tahu prvního pořadí si smlsnul sázkař ze středních Čech. Do hry šel s plným tiketem za 220 Kč.

Nedělní Sportka vygenerovala ještě jednoho milionáře, a to v doplňkové hře Šance. Za trefené první pořadí Šance si sázkař z Moravskoslezského kraje odnesl přes 1,6 milionu korun. Možná s pěti sloupci vlastních čísel, s pěti sloupci náhodných čísel a se Šancí spíše pokukoval po Superjackpotu Sportky. To mu ale nevyšlo. Koneckonců teď má dostatek finančních prostředků na to, aby do dnešní hry o téměř 173 milionů korun poslal více než jen jeden tiket.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru