«

»

Loterijní výsledky dokážou zamotat hlavu i ostříleným sázkařům

Foto: pixabay

Ať už hrajete Eurojackpot, Sportku nebo jinou loterijní hru v Česku nebo v zahraničí, nikdy nemůžete odhadnout, jestli budete mít v případě zjištění výhry ostré smysly. A to klidně můžete být zběhlí v pravidlech Eurojackpotu či jiné loterijní hry kolik chcete. Nazpaměť můžete znát výherní pořadí i možnost výhry v doplňkové hře. Přes to všechno vám mohou výherní výsledky zamotat hlavu natolik, že ve finále ani nebudete vědět, kolik jste to vlastně vyhráli. Jen klid… stává se to běžně spousta výhercům loterie. Někdy to má šťastný, jindy méně šťastný konec.

Co dělá Eurojackpot výsledky tolik nejasnými?

V jednu ránu už víte, jaké je to být milionářem, hned na to se ale dozvíte, že s vaší výhrou v Eurojackpotu či ve Sportce to zase tak horké není. Naopak se radujete jen z pouhých pár tisícovek a osud vám k nim posléze doplatí další milióny. Čím to, že řada výherců se v prvních momentech kontroly výsledků loterie splete?

Částečně za to může roztržitost výherců. No zkuste si být klidní, když vám Eurojackpot nadělí miliardy. Pak za to jednoznačně může trefa do Superjackpotu nebo štěstí v doplňkové hře loterie, což se dá na první pohled přehlédnout. Výherce má jednoduše oči jen pro své výherní pořadí a na to, že si vsadil například doplňkovou hru Extra 6 v Eurojackpotu, už úplně zapomněl. Za mnohem nižší výhrou, než jste ve skutečnosti čekali, může být také nutnost dělit výhru právě tolika výherci, kteří spolu s vámi stojí na příčce některého z výherního pořadí.

Jak tedy předejít podobným miliónovým výkyvům?

Co tedy dělat, když vyhrajete Eurojackpot, abyste předešli zklamání z reálné menší výhry nebo se ochránili před šokem z nečekaných miliónů?

Při kontrole Eurojackpot výsledků doporučujeme zachovat chladnou hlavu. Výherní tabulce se věnujte tak dlouho, dokud v ní nebudete mít jasno. Zkontrolujte počet výherců ve vašem pořadí. Ověřte si, zda jste k výhernímu pořadí ještě netrefili i doplňkovou hru Šance v případě Sportky či hru Extra 6 v případě loterie Eurojackpot.

Dříve rozhodně nedoporučujeme dělat žádné ukvapené závěry. Nepodávejte výpověď v práci ani nevolejte realitním makléřům ve věci prodeje vašeho domu. Na to všechno a další věci budete mít ještě dostatek času!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru