«

»

Luxus, za který si výherci loterie platí, měl Kazma zdarma!

Foto: depositphotos

Životu neuškodí trocha toho výjimečného luxusu, když na to člověk má. Když vyhrajete v Eurojackpotu, můžete začít pracovat na vašem seznamu životních přání. Setkat se s Davidem Copperfieldem, nechat se ubytovat v předražené vile jako hollywoodská celebrita, absolvovat osmnáctihodinový let z Nového Zélandu do Kataru s nejluxusnějšími aerolinkami Qatar Airways, které mají nejlepší business class na světě – jejich letenka vás vyjde na statisíce… to vše můžete mít, když vyberete Eurojackpot, ale zažít tohle můžete i zadarmo… svědčí o tom povedený vtípek Kazmy v jeho One Man Show – „Jágr pomohl Kazmovi napálit Davida Copperfielda“, kterou vysílá televize Seznam.

Nemusíte mít milióny na vašem bankovním účtu, stačí, když máte milióny followerů na Instagramu…

Jako mnohem větší dobrodružství, než vyhrát v Eurojackpotu se jeví být vlivným influencerem s milióny followerů. Takový pocit dostane snad každý sázející, který shlédl alespoň některá videa Kazmy. V jednom z posledních se mu podařilo oklamat půl světa a dostat se zdarma na velmi zajímavá místa. To vše nedělal jen kvůli své vlastní sledovanosti, nýbrž kvůli Michalovi z Olomouce, kterému byla diagnostikována amyotrofická laterální skleróza, která člověka zabije do pěti let. Michal by tak zcela reálně neměl možnost si tyto sny splnit.

Co si ještě vzít z Kazmova videa? Možná to, že pro splnění některých snů vlastně ani nepotřebujete vyhrát Eurojackpot či trefit výherní výsledky Sportky. Tak do toho, pro začátek můžete sestavit váš bucket list – seznam věcí, které chcete udělat, než zemřete.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru