«

»

Luxusní vánoční dárky pro muže

Foto: pixabay

Kdyby vám na vánoční nákupy přispěla výhra v Extra Rentě, rozhodně víme, co koupit mužské části osazenstva kolem vánočního stromečku. Na ceny se nedívejte, jen se kochejte tím, že už konečně máte všechny dárky vymyšlené. I to dá někdy pořádnou práci!

  1. Pánská košile pro slavnostní chvíle

I přesto, že váš muž košile běžně nenosí, tuhle si na sebe vezme už z toho důvodu, že jste za ni utratili výherní výsledky Extra Renty. Zlatou košili v přepočtu za 6 milionů korun si nechal ušít výstřední podnikatel z Indie Datta Phuge v roce 2013. Košile byla ušita z 22karátového zlata a vážila přes tři nepohodlné kilogramy. My však máme za to, že za tuto cenu by se měla prodávat minimálně s kravatou či nejlépe se sakem, no co říkáte?

  1. Set na vodku ve tvaru vejce

Mnohem menší výdaje za vánoční dárek pro vašeho manžela, tatínka či dědečka budete mít, obdarujete-li ho luxusním balením vodky ve stylu Fabergého vejce. Set obsahuje ručně vyráběnou karafu a skleničky z benátského skla. Karafa je usazena do speciálního kovového pouzdra, které svým vzhledem připomíná klenoty ve stylu Fabergého vajec. Při ceně přes 28 tisíc korun si samozřejmě můžete vybrat z různého provedení, přičemž v nabídce jsou safíry, perly, smaragdy, zlato nebo stříbro. Kovové vejce je pak umístěno v elegantním dřevěném pouzdru. Na ceně luxusního setu se podepisuje i nejčistší ruská vodka té nejvyšší třídy. No nekupte to!

  1. Půllitr pivního speciálu

Výhra v Extra Rentě vám umožní zabalit pod stromeček půllitr opravdu speciálního piva. Na cenu přes 41 tisíc korun se může vyšplhat pivo, které bylo vyrobeno z vody z ledovců na Antarktidě a jeho výtěžek z aukce věnován na dobročinné účely. Pivo s názvem Nail Brewing Antarctic Ale vyrobila australská společnost Nail Brewing.

Tímto však výčet tipů na vánoční dárky pro muže nekončí. Vašim chlapům můžete pořídit například jeden šálek luxusní cibetkové kávy za tisícovku, nebo jednu z nejdražších knih na světě – například první vydání Canterburských povídek z roku 1477 se před téměř dvaceti lety prodalo za neuvěřitelných 173 milionů korun. Od věci pak není pánský parfém za několik set tisíc korun nebo zážitek v podobě setkání s celebritou, který vám spolyká dalších několik desítek milionů.

Nakonec buďte rádi, že se vám výhra v Extra Rentě obloukem vyhýbá, v opačném případě byste letošní Vánoce čelili nehorázným výdajům.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru