«

»

Luxusní večeře v restauraci ho vyšla na 1 milion korun!

Foto: pixabay

Máte-li špatné svědomí z toho, že jste si o víkendu dali večeři v restauraci a pořádně se při ní rozšoupli, můžeme vás uklidnit. Za jednu večeři lze utratit klidně i milion a ten jste za svou večeři určitě nedali. Na to byste totiž nejdříve museli vyhrát alespoň ve Šťastných 10.

Když boháč navštíví luxusní restauraci, zmizí z jeho účtu jeden milion korun

Slavná restaurace v Londýně, kterou otevřel ještě slavnější turecko-kurdský kuchař s přezdívkou Salt Bae, není pro každého. Respektive, abyste se v ní vůbec najedli, potřebujete napřed trefit výherní výsledky Šťastných 10. Že přeháníme? Za vše mluví pouhá sklenice coca-coly, za kterou si známý šéfkuchař a influencer v jednom účtuje téměř tři stovky. Světově proslulý majitel restaurace a šéfkuchař, který má na Instagramu přes 39 milionů fanoušků, v kuchyni experimentuje se zlatem, s lanýži a dalšími drahými surovinami. Proto není problém u něj za dezert zaplatit 11 tisíc korun. Hrst hranolek vás v přepočtu vyjde na 800 Kč a takhle bychom mohli pokračovat. Pokud jste až dosud počítali s námi, něco vám nesedí. I kdyby si host dal třeba deset dezertů, pořád to má daleko k jednomu milionu… Jenže pořád jsme si v této restauraci nepřiťukli alkoholem. Právě ten navýšil hostův účet na závratnou milionovou sumu. Zdá se, že vstupenkou do této restaurace je výhra ve Šťastných 10.

Alkoholové okno za 700 tisíc korun

Blíže nejmenovaný host luxusní restaurace v Londýně nejspíš finance neřeší. Prázdný bankovní účet by mu totiž nedovolil utratit za čtyři láhve vína k večeři v přepočtu přes 760 tisíc korun! Pak už jen stačilo pár chodů a máte účet na jeden milion. Bez výhry ve Šťastných 10 si můžete na návštěvu této restaurace nechat zajít chuť. Leda že byste se kamarádili s Davidem Beckhamem či Neymarem, kteří sem pravidelně chodí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru