«

»

Luxusní vůz Bugatti v garáži a karbonová láhev se šampaňským Bugatti v domácím baru… i tak vypadá život po výhře v loterii

Foto: pixabay

Na počest luxusního modelu vozu Bugatti La Voiture Noire byla vyrobena jedinečná karbonová láhev s výjimečným šampaňským. Na její nákup je vhodné trefit Korunka výherní výsledky. Představena byla v druhé půlce listopadu minulého roku, tedy ve stejné době, kdy světlo světa spatřil právě tento model luxusního vozu značky Bugatti. Láhev byla na začátku tohoto roku vydražena. Přesto, že cena tohoto luxusního šampaňského nebyla zveřejněna, nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že se pohybuje v milionech.

Speciální karbonová láhev, do které se vleze 15 litrů výjimečného šampaňského

Láhev ze speciálních uhlíkových vláken, ze kterých byl vyrobený i luxusní vůz Bugatti La Voiture Noire, byla vyráběná přes 150 hodin. Karbonový obal, který je částečně polstrovaný, má samostatné chlazení, a proto se s láhví nemusíte obtěžovat do ledničky. Předpokládáme však, že láhev, která je schovaná do speciálního obalu ve tvaru automobilu, nikdy neotevřete. Ve své sbírce ji nyní hýčká dlouhodobý zákazník Bugatti, který si přeje zachovat svou anonymitu. Utratili byste za ni výhru v Korunce či jiné loterii? Pokud ano, mohli byste se sami podílet na designu této láhve. Ačkoliv se prodává jako hotová, její výrobce nabízí možnost dalších osobitých úprav. Po výhře v Korunce byste mohli tuto láhev nejen koupit, nýbrž na ni nechat vyrýt vaše iniciály či cokoliv jiného osobitého.

Těžko říct, jakou hodnotu bude mít prázdný obal láhve?

Už jste slyšeli něco o investici do alkoholu? Speciální karbonová láhev se šampaňským je jedním ze způsobů, jak uložit výhru v Korunce. Dá se předpokládat, že časem cena této láhve poroste… tedy pouze za předpokladu, že luxusní šampaňské v ní nevypijete. Těžko říct, zda by měl prázdný obal také nějakou hodnotu. Každopádně bychom špunt této láhve po vypití nevyhazovali.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru