«

»

Malá změna mu vynesla výhru přes 200 milionů

Ilustrační foto: pexels

Jeden koupený stírací los navíc z něj udělal milionáře

Poslední loňský den přinesl americkému šťastlivci pohádkové bohatství. Američan Demetrius Underwood si na konci minulého roku zakoupil v jednom obchodě ve městě Eastover stírací los, který mu přinesl milionovou částku.

Demetrius si stírací losy kupuje pravidelně a pokaždé si vybere 13. los v řadě. Tentokrát ale udělal změnu a společně s tím třináctým si koupil i čtrnáctý. Oba losy setřel ihned, jakmile zaparkoval na příjezdové cestě svého domu. Setření prvního losu nepřineslo muži žádnou výhru. To druhé už ano, a to v částce 10 milionů dolarů (v přepočtu 220 milionů korun).

Výherce měl na výběr ze dvou možností, jak si nechá peníze vyplatit. Jednou z nich je každoroční vyplácení částky 500 tisíc dolarů (v přepočtu 11 milionů korun) po dobu 20 let. Druhou možností, tou jež si zvolil, je vyplacení celé výhry naráz, s tím faktem, že bude zdaněna a on si tak domů odnese “jen“ cca 4,2 milionů dolarů (v přepočtu přes 93 milionů korun). Část výhry hodlá čerstvý milionář použít na splacení hypotéky a úvěrů své ženy.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru