«

»

Málem mu zaskočily miliony!

Foto: pexels

Být boháčem, to se nikdy nezají. Ale aby vám při jídle doslova zaskočily miliony, to se jen tak nestává. Přesto se něco podobného událo řidiči kamionu z Thajska, jehož synovi mezi zuby uvízla vzácná perla za miliony. No ještě, že ji nespolkl. Pro něj i rodiče totiž znamená úplně nový začátek. A co vy? Chcete vyhrát ve Sportce? Spíš si k večeři dejte ústřice!

Spousta předplacených večeří

Čtyřicetiletý řidič kamionu Monthiena Jansuka z Thajska si teď nějakou dobu nemusí lámat hlavu s placením večeří pro sebe a svou rodinu. Ústřice v přepočtu za 35 korun mu totiž zcela nečekaně přinesly milionové jmění. Mezi ústřicemi se totiž ukrývala malinkatá, asi třináctigramová vzácná oranžová perla melo, která má podle odhadců cenu až 2,3 milionu korun. Perla uvízla v zubech jeho syna a bylo štěstí, že ji nespolkl. Nejprve si rodiče náctiletého syna mysleli, že jde o vajíčko ústřice. Později však přišli na to, že jsou milionáři! Všední večeři za tolik peněz si ani výherci ve Sportce nedopřávají. Jansuka tedy může mluvit o neuvěřitelném štěstí, které lze přirovnat k výhře v loterii.

Vyhrát ve Sportce, nebo v zubech najít perlu?

Všichni rozumní sázkaři ví, že pravděpodobnost výhry ve Sportce hraje proti nim. Když si však možnost výhry ve Sportce porovnají s nálezem vzácné perly mezi zuby, může jim výhra ve Sportce připadat dosažitelnější. Už z toho důvodu, že běžně ve svých zubech nenacházíme poklad za v přepočtu 2,3 milionu korun. Monthiena Jansuka po nálezu perlu ukryl ve svém trezoru v bance, kde ji nechá do té doby, než pro ni najde kupce. Ústřice budou od té doby nejspíš nejoblíbenějším a posvátným jídlem v jeho rodině.

A co si dáte k večeři vy, až vám výherní výsledky Sportky začnou říkat pane?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru