«

»

Málem přišla o výhru v loterii, protože nezvedala telefon

Foto: pixabay

Zatímco u nás není běžné, že by zástupci loterií výhercům v případě výhry ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii volali, v Austrálii se to děje. Řada sázkařů přitom nezvedá telefon. Tím riskují, že o svou výhru přijdou. Podobně jako nejmenovaná Australanka z Nového Jižního Walesu, která málem přišla o výhru 72 580 dolarů (přes 1,7 milionu korun). I takovou sumu vám mohou přinést Šťastných 10 výherní výsledky!

Nereagovala na emaily ani na urputné telefonáty

Jaké to je, když vás „otravuje” velká suma nevyzvednutých peněz, to mohla zjistit nejmenovaná Australanka, která pravidelně sází loterii s názvem The Lott. Protože ve výhru v loterii ani nedoufala, nejspíš ji ani nenapadlo, že by právě ji mohl obtěžovat velký balík peněz. Urputné telefonáty s neznámým číslem a emaily, které se ztratily v houfu doručených zpráv, ji nějakou dobu nechávaly klidnou. Představte si, že o vaši pozornost takhle škemrá výhra ve Šťastných 10! V této loterii můžete vyhrát až 100 milionů.

Pak si ale žena vzpomněla, že si vsadila, ale výhru nezkontrolovala. Přihlásila se tedy k hráčskému účtu, kde na ni mimo jiné čekalo i vysvětlení neznámých hovorů. Dozvěděla se, že vyhrála v přepočtu více než 1,7 milionu korun. A to rozhodně není zanedbatelná částka.

Spousta lidí sází s myšlenkou na výhru, tu si ale reálně nepřipouští

Australanka přitom není jediná, kdo o výhru v loterii málem přišel. Vždyť i váš výherní tiket Šťastných 10 může potkat podobný osud, když ho založíte, ztratíte nebo na něj zapomenete. Je paradoxem, že ačkoliv řada lidí sází a ve výhru doufá, spousta z nich si ji reálně nepřipouští. O to větší je to překvapení, když se čísla poslaná do hry ukážou být výherní.

A co vy? Nezapomněli jste si zkontrolovat vaši sázku?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru