«

»

Maminka na mateřské vyhrála v charitativní loterii luxusní sídlo za 4,75 milionu dolarů

Ilustrační foto: pixabay

Ne všechny loterie se podobají číselné loterii Korunka. Čím dál častěji se ve světě konají tak zvané charitativní loterie, které prodejem losů vybírají potřebné finanční prostředky na předem daný účel. Cenou do loterie je pak nejčastěji luxusní dům. Jeden takový (v hodnotě 4,75 milionu dolarů = přes 101 milionů korun) vyhrála Britka Becca Pott.

Co s domem udělají, není zatím jasné

Výherní výsledky Korunky vás do sídla za 100 milionů sice nepřestěhují, i tak mohou být skvělým zpestřením vašeho života. Stejně v případě Beccy Pottové a jejího manžela vůbec není jasné, co s domem teď bude. Becca je nyní na mateřské, předtím se však živila jako finanční analytička. Ani její manžel není milionář, nýbrž pracuje jako účetní, na dlouhodobé bydlení v tomto domě to tedy nevypadá. I přesto, že loterie zaplatila všechny daně a právní poplatky s převodem domu spojené a výherci ještě přidala také 27 100 dolarů (přes 580 tisíc korun) na usazení se, výhledově tak obrovský dům nejde utáhnout. V úvahu tak připadá pronájem jeho jednotlivých částí nebo jeho prodej.

Dům má pět ložnic a čtyři koupelny a nachází se v luxusní čtvrti Queen’s Hill v Berkshire. Přesně o takové adrese můžete snít, když budete vybírat ta správná čísla pro sázku do Korunky. Výhra v charitativní loterii Omaze Million Pound House Draw prozatím vyřešila plány manželů, a to najít si kvůli dceři větší bydlení. Možná jsme se zapomněli zmínit, že lístek je stál pouhých 13 dolarů (asi 278 korun).

Výtěžek z loterie šel na výzkum rakoviny

Výtěžek z charitativní loterie šel na výzkum rakoviny. Loterie se přitom nekonala poprvé, nýbrž už po šesté. Další sedmé slosování této loterie se uzavírá letos 27. března a hraje se o podobně luxusní dům za 4,068 milionu dolarů .

A co vy a výhra v Korunce? Také vás přestěhuje do většího?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru