«

»

Maminka z Královéhradecka vyhrála ve Sportce 7 milionů

Foto: 777cz.eu

Díky paní za okýnkem vsadila na více slosování a udělala dobře

Jsou sázkaři, kteří sází pravidelně na každé slosování řadu let a nic nevyhrají a jsou tací, kteří si vsadí poprvé a jsou z nich milionáři. Štěstí začátečníka potkalo i maminku od dvou dětí z Královéhradeckého kraje. Ta se před pár měsíci rozhodla, že si vsadí Sportku od Sazky, a proto si při návštěvě pošty vzala do rukou sázenku Sportky a vyplnila tři sloupečky svými čísly. Kvůli paní za okýnkem se rozhodla nevsadit jen na jedno slosování, ale rovnou na 6.

V následujících dnech sledovala žena se svým partnerem pečlivě každé losování míčků. První dvě byla neúspěšná. To třetí, které proběhlo v neděli 3. března, bylo šťastné, jelikož díky číslům I. pořadí I. tahu, jež se shodovala s těmi vsazenými, vyhrála přes 7,1 milionů korun.

Výherkyně ihned volala své rodině a známým, aby se s výhrou pochlubila a následně začala přemýšlet, co bude s tolika penězi dělat. Práci prý opustit nehodlá, jelikož ji baví a mají tam skvělý kolektiv. Také doufá, že ji takto vysoká získaná výhra nijak nezmění. Co si však za peníze koupí, jestli je všechny utratí nebo uloží, zatím nemá promyšlené.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru