«

»

Maminka z Královéhradecka vyhrála ve Sportce 7 milionů

Foto: 777cz.eu

Díky paní za okýnkem vsadila na více slosování a udělala dobře

Jsou sázkaři, kteří sází pravidelně na každé slosování řadu let a nic nevyhrají a jsou tací, kteří si vsadí poprvé a jsou z nich milionáři. Štěstí začátečníka potkalo i maminku od dvou dětí z Královéhradeckého kraje. Ta se před pár měsíci rozhodla, že si vsadí Sportku od Sazky, a proto si při návštěvě pošty vzala do rukou sázenku Sportky a vyplnila tři sloupečky svými čísly. Kvůli paní za okýnkem se rozhodla nevsadit jen na jedno slosování, ale rovnou na 6.

V následujících dnech sledovala žena se svým partnerem pečlivě každé losování míčků. První dvě byla neúspěšná. To třetí, které proběhlo v neděli 3. března, bylo šťastné, jelikož díky číslům I. pořadí I. tahu, jež se shodovala s těmi vsazenými, vyhrála přes 7,1 milionů korun.

Výherkyně ihned volala své rodině a známým, aby se s výhrou pochlubila a následně začala přemýšlet, co bude s tolika penězi dělat. Práci prý opustit nehodlá, jelikož ji baví a mají tam skvělý kolektiv. Také doufá, že ji takto vysoká získaná výhra nijak nezmění. Co si však za peníze koupí, jestli je všechny utratí nebo uloží, zatím nemá promyšlené.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru