«

»

Manželé v loterii Mega Millions vyhráli téměř 3,5 miliardy korun

Foto: Mega Millions

Z 3 vítězů jackpotu zůstali 2 v anonymitě

Manželé Merle a Patricia Butler v roce 2012 vyhráli jackpot v loterii Mega Millions ve výši 656 milionů dolarů (v přepočtu přes 14,5 miliardy korun) společně s dalšími 2 vítězi. Pár se rozhodl pro vyplacení své třetiny výhry v hodnotě 157,8 milionů dolarů (přes 3,49 miliard korun) paušálně.

Ještě před přihlášením k takto vysoké výhře se Patricia a Merle rozhodli kontaktovat právní a finanční poradce, ze kterých sestavili svůj poradenský tým, jež jim pomohl spravovat jejich vyhrané peníze. Butlerovi se po přihlášení o výhru rozhodli stáhnout do soukromí a vyvarovat se otravné veřejnosti, což se jim nyní daří.

Další vítězové jackpotu zůstali veřejnosti skryti. Druhým vítězem byla totiž skupina nazývající se The Three Amigos a tím třetím anonymní jedinec.

2/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru