«

»

Manželku vzbudil uprostřed noci, aby jí řekl, že v loterii vyhráli 1 milion eur

Foto: pexels

Taky tolik nesnášíte, když vás partner v noci probudí, třeba když se jde napít? No samozřejmě, kolikrát potom člověk už do rána neusne. Něco jiného by ale bylo, kdyby vás partner uprostřed hluboké noci probudil s tím, že jste trefili superjackpot Sportky. Něco podobného se stalo manželům z Anglie, kteří v létě letošního roku vyhráli v Lottu 1 milion eur (to je v přepočtu více než 26 milionů korun).

Po smůle, která se jim lepila na paty, se na ně usmálo štěstí

Manželé z Anglie David a Shelley Adams před výhrou nezažívali příliš šťastné období. Tento rok tragicky přišli o dva členy své rodiny a navíc Shelley vážně onemocněla. Úsměv na tváři jim vrátila až neuvěřitelná výhra v Lottu. Jak všichni dobře víme, peníze nejsou všechno, ale takové tučné výherní výsledky Sportky dokážou kdejakou situaci alespoň nějakým způsobem kompenzovat. Třeba Shelley si může dovolit nákladnější a komfortnější léčbu.

Jaké to je dozvědět se o výhře v loterii uprostřed noci?

Výhru ve Sportce nebo v kterékoliv jiné loterii nelze předpokládat, a proto se může odehrát třeba uprostřed hluboké noci. Bylo něco málo po jedné hodině ranní, když manžel David Adams nemohl spát. Ve snaze alespoň částečně se unavit, začal ověřovat výsledky své sázky. Na svém sázkařském účtu se dozvěděl, že jeho čísla mu přivála 1 milion eur… po takové informaci už neusnul, naopak bez rozpaků probudil svou manželku. Ta nevěřila svým očím, a protože už dva v domě byli vzhůru, šli vzbudit i svého náctiletého syna, aby se všichni společně mohli těšit z výherních výsledků. Zdalipak měli v ledničce alespoň levné šampaňské?

Nechtějí nic uspěchat

Hned ráno manželé volali do loterijní společnosti, aby výhru ověřili. Jak při předávání výherního šeku řekli, byla to noc plná radosti, napětí a vzrušení. Aby také ne. Vysoká výhra ve Sportce prakticky automaticky ruší všechny vaše plány pro další den. Tedy alespoň ty, do kterých se vám nechce. Šťastní manželé nehodlají nic uspěchat. Naopak si dají záležet na tom, aby výhru využili efektivně. Pro začátek plánují koupit potřebné auto a část výhry chtějí použít na cestu za svými vzdálenými příbuznými.

A jak by šlo plánování vám, kdybyste trefili milionové výsledky Eurojackpotu?

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Olin

    No tak hlavně že euro neuvěřitelně posílilo.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru