«

»

Manželský pár vyhrál 3x milion dolarů na stíracích losech

Foto: pixabay

Část výhry hodlají darovat na opuštěná zvířata

Setřít si milionovou výhru na stíracím losu se jen tak někomu nepoštěstí. Americký manželský pár Janet a Kevin Phillipsovi tento problém ale neměl. Společně totiž setřeli ne jednu, ani dvě, ale tři milionové částky. Manželé si stírací losy kupují už zhruba 20 let, ale až v posledních 5 letech na ně čekaly obří výhry.

První dvě výhry, kdy každá činila 1 milion dolarů (v přepočtu cca 22,4 milionu korun), získal Kevin v roce 2014 a 2016. Na Janet štěstí čekalo až do tohoto roku, kdy si před nedávnem na stíracím losu nesoucím název Diamond Millions setřela výhru též činící 1 000 000 dolarů.

Phillipsovi celkem na milionových výhrách získali přes 65 milionů korun, a proto se Janet rozhodla s vyhranými penězi se rozdělit. Část z nich chce darovat charitám a spolkům, jež se starají o zatoulaná a opuštěná zvířata. Samozřejmě s obdarováváním myslí také na svou rodinu. Nejvíce se ale těší, že díky nově vyhranému milionu může jít Kevin konečně do důchodu.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru