«

»

Manželský pár vyhrál 3x milion dolarů na stíracích losech

Foto: pixabay

Část výhry hodlají darovat na opuštěná zvířata

Setřít si milionovou výhru na stíracím losu se jen tak někomu nepoštěstí. Americký manželský pár Janet a Kevin Phillipsovi tento problém ale neměl. Společně totiž setřeli ne jednu, ani dvě, ale tři milionové částky. Manželé si stírací losy kupují už zhruba 20 let, ale až v posledních 5 letech na ně čekaly obří výhry.

První dvě výhry, kdy každá činila 1 milion dolarů (v přepočtu cca 22,4 milionu korun), získal Kevin v roce 2014 a 2016. Na Janet štěstí čekalo až do tohoto roku, kdy si před nedávnem na stíracím losu nesoucím název Diamond Millions setřela výhru též činící 1 000 000 dolarů.

Phillipsovi celkem na milionových výhrách získali přes 65 milionů korun, a proto se Janet rozhodla s vyhranými penězi se rozdělit. Část z nich chce darovat charitám a spolkům, jež se starají o zatoulaná a opuštěná zvířata. Samozřejmě s obdarováváním myslí také na svou rodinu. Nejvíce se ale těší, že díky nově vyhranému milionu může jít Kevin konečně do důchodu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru