«

»

Máte chuť na 81 let starou whisky? Za téměř 3 miliony může být vaše!

Foto: pixabay

Rádi byste výhru ve Sportce zapili nějakou dobrou whisky? Snažte se trefit Superjackpot Sportky a můžete na jazyku nechat rozplynout 81 let starou Macallan whisky s názvem The Reach. Vzhledem k velikosti výhry vám možná bude jedno, že vás láhev vyjde na 125 tisíc dolarů (to je přes 2,8 milionu korun).

Luxusní whisky The Reach zraje od roku 1940

Až vám Sportka výherní výsledky zaťukají na dveře, budete mít pro své návštěvy v baru lepší pití než před výhrou. Po tom, co ochutnáte několikaleté whisky se na alkohol v běžných regálech obchodů ani nepodíváte. A teprve po tom, co ochutnáte desetiletou, dvanáctiletou nebo osmnáctiletou whisky budete připraveni na to ochutnat výjimečný kousek, který zraje od roku 1940. Společnost Macallan, která se specializuje na výjimečný alkoholový zážitek, na světlo světa přivedla 81 let starou whisky a dala jí výstižný název The Reach. Whisky The Reach se vyznačuje hlubokými tóny hořké čokolády a sladké skořice. V hrdle ucítíte také chuť aromatické rašeliny, melasového karamelu, krystalizovaného zázvoru a grilovaného ananasu. Whisky je opravdu výjimečná, stejně jako její cena. Za jednu láhev zaplatíte 125 tisíc dolarů (to je bez mála téměř 3 miliony korun). Ačkoliv je drahá, s jejím nákupem bychom neotáleli. Na trh vstoupila letos v únoru a na celém světě je dostupných pouze 288 kusů.

Výjimečná whisky, výjimečná cena a výjimečné balení

S výhrou ve Sportce si lehce zvyknete na výjimečnost. A proto vás při nákupu této whisky nepřekvapí, že je výjimečné pití zabaleno do výjimečného obalu, který navrhla sochařka Saskia Robinson. Láhev whisky je vyrobena z foukaného skla a je umístěna na soše tří bronzových rukou, které láhev jakoby pevně svírají. Na láhvi si dokonce můžete všimnout otisků prstů těchto rukou. No zkrátka není to běžné pití všedních dnů…

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru