«

»

Mega pátky o auto v Eurojackpotu pokračují

Foto a zdroj: Sazka

Vyhrajte dnes 18. 1. v Eurojackpotu Land Rover Discovery

I v novém roce byste v Eurojackpotu u třetího pátku v měsíci měli zbystřit zrak. Pokračuje totiž doplňková hra Mega pátek, v níž mají pouze čeští sázející možnost navíc vyhrát nové luxusní SUV Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliony korun.

Nemusíte tipovat žádná další čísla, losují se totiž kódy podaných sázenek. Jedinou věcí, na kterou nesmíte zapomenout je, že do hry o auto se dostanete jen s plným tiketem Eurojackpotu za 400 Kč, to je 6x sloupec po 60 Kč spolu s českou doplňkovou hrou Extra 6 za 40,-.

Že někdo automobil vyhraje, je jisté, otázkou pouze zůstává, na jakého hráče se štěstí usměje. Kromě něj se taktéž hraje o hlavní eurojackpotovou výhru 703 milionů korun anebo o 2 miliony v Extra 6.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru