«

»

Mega výhra v loterii je potkala ještě před padesátkou

Foto: pexels

Pokud celý život sázíte Eurojackpot nebo jinou loterii, jistě doufáte v to, že vás maximální možná výhra potká ještě před důchodem, abyste si ji mohli užít. To se podařilo manželům z Británie, kteří 10. května tohoto roku vyhráli v loterii EuroMillions 184 milionů liber (to je 5,4 miliardy korun). A stihli to dříve než v důchodu, dokonce ještě před padesátkou.

Dosud nejvyšší výhra v Británii

Při kontrole výherních výsledků Eurojackpotu snad každého zamrazí v zádech, protože se nachází těsně před okamžikem, který může v případě velké výhry nadobro změnit jeho život. Mrazení v zádech měl i Brit Joe Thwaite, který se o výhře dozvěděl velmi brzy ráno při venčení psů. Po zjištění, že ho i jeho manželku výhra v loterii vystřelila mezi nejbohatší lidi v zemi, nevěděl, co má dělat. Chtěl utíkat domů, zatřást svou ženou a vše jí sdělit. Jenže pak si uvědomil, že svou ženu nechce budit tak brzy, protože mu výhra v loterii už nikam neuteče. Zbytek časného rána tedy strávil tím, že projížděl nabídku nemovitostí, aniž by si filtroval jejich maximální cenu. Ani vy filtry cen při nákupech potřebovat nebudete, po tom, co trefíte Eurojackpot.

Pojedou na Havaj a změní svou práci

Když se jeho manželka o výhře dozvěděla u snídaně, málem omdlela. Společně s manželem pak zavolali do Camelotu, aby si výhru ověřili. S rodinou mají velké plány. Napřed změní svou práci. Joe už nebude manažerem prodeje a Jess skončí v kadeřnictví, které má napůl se svou sestrou. Nejspíš je budou živit investice. Ono spravovat tak velkou výhru v loterii je prací na plný úvazek.  Společně pak odjedou na Havaj, kde si budou výhru vychutnávat za zvuku šumění moře a v rytmu tance Hula. Jmění manželů Thwaiteových je teď dokonce vyšší než jmění zpěvačky Adele, které se odhaduje na 150 milionů liber. A kam posune výhra v Eurojackpotu vás?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru