«

»

Měla březnová Sportka výherní potenciál?

Foto a zdroj: Sazka

Ani v březnu sázkaři nezaháleli a svými tipy do Sportky se pokoušeli o výhru. V březnu se Sportka losovala celkem 13x, z toho 2x se hrálo o prémii (Škoda Kodiaq a Jarní prémie). Do března vstupovala Sportka se Superjackpotem 48,9 milionu, z toho bonus byl přes 40,9 milionu korun. S březnem se pak loučila se Superjackpotem 80,2 milionu, z toho bonus byl přes 69 milionů vysoký. Nejvyšší březnovou výhrou byla ta ve výši přes 29 milionů korun!

Už v první půlce března padla výhra prvního pořadí

V březnu padlo první pořadí celkem 4x, z toho jednou šlo o první pořadí Šance. Zatímco první březnové dny se ve Sportce nic moc nedělo, první výherní vlaštovka přiletěla už 6. března, kdy se hrálo o Škodu Kodiaq a jeden hráč si z druhého pořadí druhého tahu odnesl rovný jeden milion korun. Hned další losování 9. 3. sázkař trefil první tah prvního pořadí a ze hry si odnesl 9 985 695 Kč (šťastná byla čísla 8, 13, 17, 37, 40 a 43). Až do 20. března pak sázkaři brali nanejvýš milionové výhry. 11. března si dva hráči z prvního a druhého tahu druhého pořadí odnesli každý po milionu. Podobné štěstí měl i sázkař 18. března, který si z prvního tahu druhého pořadí odnesl také 1 milion korun.

Druhá půlka března byla milionově štědrá

Po dvacátém březnu Sportka znovu sypala výhry ve velkém. Ten den na sebe výherní výsledky Sportky vzaly podobu 10 434 158 Kč. Tato výhra se skrývala za čísly 12, 20, 26, 32, 34 a 44. Ten den však nebyla jedinou výhrou. Spolu s prvním pořadím hlavní hry bylo trefeno i první pořadí Šance. Částku přes 4,6 milionu korun si odnesl jediný hráč.

Nejvyšší březnová výhra na sebe nechala čekat

Zdálo by se, že tímto se březnová štědrost Sportky vyčerpala. Ale ne! Kromě výhry 1 milion korun, která 25. 3. padla v prvním i druhém tahu druhého pořadí, se měl trezor Sportky teprve zatřást! Poslední březnové slosování se to stalo… hráč ze Zlínského kraje, který do hry poslal mimo jiné i čísla 12, 23, 25, 35, 37 a 44, bral z druhého tahu prvního pořadí 29 743 421 Kč. Gratulujeme! Tato mega výhra úplně zastínila další milionovou výhru – rovný milion z druhého tahu druhého pořadí, která se ten den také udála.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Anonym

    Potenciál měla jedině Sazka.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru