«

»

Miliardář Komárek má velký důvod k oslavě! Vyhrál v loterii, respektive vyhrál britskou Národní loterii!

Foto: Sazka

Český podnikatel a miliardář Karel Komárek, jehož jmění se odhaduje na 120 miliard korun, má důvod k oslavám. Jeho nadnárodní loterijní společnost Allwyn, která se dříve jmenovala Sazka, bude nově provozovat i britskou Národní loterii. Licenci na její provozování získala s trváním až do roku 2034. Za deset let toho má v plánu stihnout hodně. Jó někdo vyhrává v loterii Sportka a jiný vyhraje britskou Národní loterii.

Plány Karla Komárka jsou velké

Výherní výsledky Sportky vám pomohou splnit si všechny vaše sny a plány. Ty si miliardář Komárek plní i bez toho, aby vyhrál v loterii. Už teď je jedním z nejbohatších Čechů a na zvětšení svého bohatství neustále pracuje. Třeba i tím, že čerstvě získal licenci na provozování britské Národní loterie, o kterou usiloval. S ní má velké plány. Prostřednictvím své loterijní společnosti Allwyn slibuje změny k lepšímu nejen pro samotné hráče, ale také investice a inovace, které povedou i k vyšším příspěvkům na dobročinné akce. Už teď se společnost Allwyn zavázala, že v průběhu deseti let v rámci britské loterie věnuje na dobročinné účely 38 miliard liber (to je 1,1 bilionu korun). Takovou sumu nelze vyhrát v žádné světové loterii, natož pak ve Sportce.

O britskou Národní loterii Komárek neusiloval sám

Karel Komárek je majitelem firmy KKCG, která se zaměřuje na podnikání v zábavě, ale zahrnuje i obchody s ropou, plynem, s realitami nebo informačními technologiemi. Jeho společnost Allwyn provozuje loterie nejen v Česku, nýbrž také v Itálii, Rakousku, Řecku a na Kypru. Nově si může na seznam připsat také Velkou Británii.

O britskou Národní loterii, která v zemi funguje už od roku 1994, přitom neusiloval sám. Zájem o prodloužení licence měla i společnost Camelot, která ji provozovala od jejího založení do teď. Provozování chtěli převzít také italský provozovatel loterií Sisal nebo mediální podnikatel Richard Desmond.

Tímto však Komárkovy plány nekončí. Se společností Allwyn míří i na americkou burzu… ale o tom zase někdy příště.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru