«

»

Miliardové výhře oznámené po telefonu vůbec nevěřila

Ilustrační foto: pexels

Cože? Děláte si srandu?

Mladá sázkařka ze Sydney v Austrálii před nedávnem vyhrála v tamní loterii 107 milionů dolarů (v přepočtu zhruba 1,7 miliardy korun). Takto obrovskou výhru žena oslavila levným vínem, které našla ve své lednici.

Australští zaměstnanci loterie mají ve zvyku výhercům ihned po slosování volat, aby jim oznámili novinu, že se právě oni stali vítězi a mohli jim pogratulovat. Výherkyně ale akorát přišla utahaná z práce domů, a tak neměla vůbec na telefonování náladu.

Po zvednutí hovoru nejprve netušila, o co jde a chtěla ho proto ukončit. Poté, co jí pracovník loterie opět zopakoval, že se stala výherkyní obrovské částky, pomyslela si, že jde jen o nějaký vtip, a proto hovor utnula omluvou s tím, že měla těžký den a nemá na žerty náladu.

Zaměstnanec na druhé straně hovoru se však nenechal odbýt a opět ženě zopakoval šťastnou novinu. I tehdy došlo k omylu, jelikož se sázkařka přeslechla a myslela si, že výherní částka činí o tři nuly méně, tedy pouze 107 tisíc dolarů (v přepočtu 1,7 milionu korun), než ta skutečná.

Čerstvá multimilionářka hodlala po výhře zůstat v anonymitě a rozhodla se neopustit svou práci. Pracuje totiž ve zdravotnictví, což ji hodně baví, a proto chce díky nově nabytým penězům pomoci ještě více. Přemýšlí také nad tím, že si koupí karavan, v kterém procestuje celou Austrálii se svou rodinou.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru