«

»

Miliardovou výhru si nakonec vyzvednul na poslední chvíli

Foto: depositphotos

Pamatujete, jak jsme vás nedávno informovali o neznámém výherci loterie ve Skotsku, který si svou výhru nevyzvednul a do jejího propadnutí zbýval už jen měsíc? Tak tento vtipálek se nakonec uráčil pro výhru se dostavit. Loterijní společnosti se přihlásil doslova za pět minut dvanáct. Do propadnutí výhry zbývalo už jen pár hodin. Co si o tom myslet? Nechávali byste výherní výsledky Sportky tak dlouho ležet ladem? Měli byste nervy na to, vyzvednout si miliardový Eurojackpot jen pár hodin před jeho propadnutím?

Jackpot, který padnul už v březnu

I výherci Sportky či Eurojackpotu s vyzvednutím výhry běžně nějakou dobu záměrně otálejí. Na čas si dávají, protože se potřebují s velkou výhrou napřed srovnat. Výherce, který trefil jackpot ve Skotsku v loterii EuroMillions a vyhrál v přepočtu 1,6 miliardy korun, nechal vyzvednutí výhry na poslední chvíli. Jackpot padl už v březnu tohoto roku. O výherním tiketu se vědělo pouze to, že pochází z hrabství Ayrshire. Protože si pro výhru dlouhou dobu nikdo nepřicházel, naléhala loterijní společnost na všechny sázející, aby si zkontrolovali své tikety. Už to vypadalo, že dotyčný, jemuž výherní výsledky patří, šťastný tiket ztratil a že více než 1 a půl miliardy opět propadne loterii. Nakonec, k velké úlevě všech přihlížejících, si pro výhru přišel.

Vtipálek s podivným smyslem pro humor, šťastlivec nebo blázen?

Už jen zbývá odpovědět si na otázku, na co tak dlouho čekal? Vždyť asi všichni sázející, kteří se o výherní výsledky Sportky dlouhodobě pokoušejí, by měli strach, že v případě otálení, by mohli nakonec o výhru přijít. Třeba tak, že ztratí tiket.

Napadá nás, že dotyčný je vtipálek s dost podivným smyslem pro humor. Jen si říkáme, zda by mu úsměv na tváři vydržel i v případě, že by nakonec zaměnil den a pro výhru dorazil pozdě.

Třeba je to blázen a do poslední chvíle zvažoval, zda výhru přijme a nechá ji, aby mu změnila celý život.

Docela jednoduše to může být jen šťastlivec, při kterém stálo pořádné štěstí, protože svůj výherní tiket našel na poslední chvíli zmuchlaný v kapse teplého kabátu, který nosil v březnu.

Ať je to, jak to je, výherci krásného jackpotu gratulujeme!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru