«

»

Miliardový Eurojackpot opět shráblo Německo, Bonus Sportky láká na 136 milionů korun

Foto: Sazka

Sázkaři Eurojackpot se ani nenadáli a Eurojackpot, který se minulý pátek vyšplhal na více než 1,2 miliardy, už je dole. Peníze letos už po páté míří do Německa.  Příští pátek 17. 9. se hraje o 253 milionů korun. Nezbývá než čekat, až se Eurojackpot opět dostane do miliardových výšin. Sázet můžete i Sportku, ve které Bonus aktuálně dosahuje téměř 136 milionů korun. Ve středu 15. 9. se hraje o Superjackpot Sportky ve výši 147 900 000 Kč.

Jediný majitel výherního tiketu? Možná ne…

Představa jediného sázkaře jásajícího nad výherními výsledky Eurojackpotu jde na nervy… hlavně proto, že výhercem nejste vy. Co se ale rozdělení pohádkové výhry týče, vůbec není jisté, že teď v Německu někde slaví jediný sázkař miliardovou výhru. Klidně to mohla být skupinová sázka, radost z výhry teď zažívá více než jen jeden sázkař a miliardový koláč se bude krájet. To se stalo například 23. srpna 2019  ve finském městě Siilinjärvi. Tehdy se asi 50 lidí rozhodlo hromadně si vsadit, rozdělit si náklady na sázku a vyšším počtem sázek zvýšit pravděpodobnost výhry. A ono se to povedlo. Každý z nich si z Eurojackpotu odnesl v přepočtu přes 46 milionů korun. To už je slušný zlomek výherní částky, u které vám je jedno, že ji neberete celou.

Vysoké částky nabízí aktuálně i Sportka

Zatímco na první pořadí Eurojackpotu Češi dosahují jen velmi sporadicky, ve Sportce je tomu jinak. Jen v září už padlo:

– 2x 9 782 415 Kč (1. pořadí, 1. tah),

– 1x 17 407 092 Kč (1. pořadí, 2. tah).

Kvůli četným výhrám se k  jackpotům 1. pořadí (10,5 milionu korun 1. tah a 8,1 milionu 2. tah) vyplatí uhodnout i poslední číslo Šance, které vám zajistí Superjackpot Sportky. Nejvíce peněz skýtá Bonus – téměř 136 milionů korun. Ve středu 15. 9. se hraje o Superjackpot Sportky ve výši téměř 148 milionů korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru