«

»

Miliardu korun si výherce vyzvedl až po 10 měsících

S výhrou se zpočátku nesvěřil ani své rodině

Bon Truong (55) žijící v Edmontonu v Kanadě se po dlouhých 30 letech sázení dokola stejných čísel dočkal tučné výhry činící 60 000 000 kanadských dolarů (v přepočtu přes 1 miliardu korun).

Bon nevěřil svým očím, když zjistil, že se stal výhercem takto tučné částky. Pro peníze dokonce neběžel do sídla loterie hned, ale až po 10 měsících. Chtěl si totiž nejprve promyslet, jak s penězi naloží a jak se jeho život změní.

V první řadě se rozhodl milionovou výhru před svou rodinu ze začátku tajit. Prostě žil dál svůj život jako do doby, než se o výhře dozvěděl. Když si konečně vše promyslel a poté se poradil i s rodinou, došel si do společnosti pro své peníze. Za ty hodlá v první řadě doplatit hypotéku na dům, koupit si auto a vyrazit na rodinnou dovolenou.

4.7/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru