«

»

Milionář se z něj stal na smetišti

Foto: pixabay

Při kupování losů vždy tvrdil, že vyhraje, až se to skutečně stalo

Američan Theodore Ducan (52) si pravidelně každý týden kupuje 4 stírací losy a v obchodech zaměstnancům vždy tvrdí, že se jednou stane skutečným výhercem. Jeho slova se před nedávnem stala opravdu skutečností, jelikož díky jednomu ze zakoupených losů vyhrál 10 000 000 dolarů (v přepočtu 229 milionů korun).

Čerstvý milionář na svou výhru přišel na skládce, kam odvážel odpad a kde losy začal seškrabávat. Po setření toho výherního byl tak v šoku, že několik chvil jen tiše na los civěl a poté začal radostí neustále vykřikovat, že vyhrál. Když se po pár minutách trochu uklidnil, zavolal své snoubence a sdělil jí tu radostnou zprávu, že se stal milionářem. Poté zavolal do práce, že následující den nepřijde a dává výpověď.

Theodore si za výhru hodlá pořídit obrovský dům s minimálně 3 ložnicemi a bazénem. Další peníze chce rozdělit mezi své děti a vnoučata. Rozhodl se také věnovat 100 000 dolarů (v přepočtu přes 2,2 milionů korun) tamní dětské nemocnici.

2.7/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru