«

»

Milionáři, kteří své výhry utratili podivuhodným způsobem

Foto: maxpixel

Miliony z výher rozházeli za auta, v kasinech anebo za legalizaci marihuany

Mnoho lidí po celém světě sní o vítězství milionů a miliard korun v loteriích jako je Sportka či Eurojackpot jednoduše proto, že jde o velmi snadné zbohatnutí. Ačkoliv vybírání těch správných vítězných čísel je obtížné, volba, jak vyhranou částku utratit už tak těžká není. Podívejte se na některé příběhy vítězů, kteří ale své peníze utratili velmi podivuhodným způsobem.

Robert Erb

Robert v roce 2012 vyhrál 25 milionů dolarů (zhruba 550 milionů korun) z nichž část věnoval na charitativní účely, které zahrnovaly zaplacení mnoha lidem péči o jejich zuby, zajištění dopravy lidem, kteří nevlastní automobil, a dále podpořil projekty tamní komunity. Nejvíce ale investoval do legalizace marihuany, jelikož věnoval 1 milion dolarů (přes 21 milionů korun) organizacím, které právě tuto lehkou drogu podporovaly.

Evelyn Adamsová

Evelyn se podařilo vyhrát v loterii 2x, kdy součet obou částek činil téměř 6 milionů dolarů (cca 131 milionů korun). Pravděpodobně si po těchto dvou výhrách o sobě začala myslet, že je největší klikař na světě, a tak další čas strávila v kasinech v Atlantic City, kde ale bohužel všechny své peníze do posledního centu prohrála.

Michael Carroll

Michael pocházející z Velké Británie je po celém světě znám pro asi nejrychlejší utracení své výhry, která činila 15,8 milionů dolarů (přes 345 milionů korun). Každý den si totiž kupoval kokain v přepočtu za 65 tisíc korun a také si nakoupil několik luxusních automobilů, které následně rozbil na své závodní dráze. To nakonec vedlo k blížícímu se bankrotu, a tak byl nucen prodat svůj dům.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru