«

»

Milionářka jí kočičí konzervy, aby ušetřila

Foto: pixabay

Chcete trefit Sportku a dostat se do společnosti milionářů? Tak si jejich společnost nemalujte příliš růžově. Někteří mají poněkud divné manýry. Třeba Aimee Elizabeth (50), která má na svém bankovním účtu téměř 4 miliony liber (to je v přepočtu přes 120 milionů korun), přesto šetří, kde může.  Peníze nevyhrála v loterii, nýbrž si je poctivě vydělala svou činností na sociálních sítích. I tak to se šetřením podle nás přehání. Došlo to tak daleko, že se sem tam stravuje kočičí konzervou, aby ušetřila. A pak že se s miliony na účtu budete mít lépe…

Šampaňské s kaviárem ani po výhře v loterii

Jsou lidé, kteří by si pro korunu nechali koleno vrtat. Takovým ani výherní výsledky Sportky nepřinesou větší komfort. Patří k nim také Aimee Elizabeth, která je sice milionářkou, ale svůj měsíční rozpočet si nastavila tak přísně, že by se nad ní slitoval a pořádný nákup jí udělal i člověk s průměrnou mzdou a hypotékou na krku. Aby výdaje této divné milionářky měsíčně nepřesáhly 730 liber (přes 22 tisíc korun), přichází s novými a novými tipy, jak ušetřit. Vodu nahřívá pouze na jednu sprchu denně, houbičku na nádobí používá tak dlouho, dokud se nerozpadne a než by měla přesáhnout svůj nastavený limit, raději si k obědu dá kočičí konzervu. To samé radí i svým fanouškům na internetu… je jen otázka, zda rady ohledně šetření zní z úst milionářky věrohodně.

Jó pokud jste držgrešle, tak vám výhra ve Sportce přidělá více starostí než radosti. Dá pořádnou práci ohlídat peníze, aby se nerozkutálely. A co teprve, když na účtech máte miliony!

Vyhrát ve Sportce je jedna věc, z výhry se nezbláznit je věc druhá. Ať už vám loterie přinese jakoukoliv výhru, je potřeba si nad financemi udržet potřebný nadhled. Tedy peníze zbytečně nerozhazovat, ale také si je nevzít s sebou do hrobu!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru