«

»

Milionová babička brala milionovou výhru

Foto: depositphotos

Možná vás k výhře ve Sportce dovede pouze přesvědčení o tom, že jednou v loterii vyhrajete. Alespoň takhle to měla osmdesátiletá Sheila Garrett z Velké Británie. Žena, která si užívala důchod a rozmazlovala svá vnoučata, vždy kupovala los do loterie Thunderball během svého týdenního nákupu. V poslední době si však u loterijní společnosti založila účet a o výherní výsledky se pokoušela online. Když jednou večer kontrolovala svou sázku, vylosovaná čísla jí byla povědomá. Pak zjistila, že vyhrála asi 500 tisíc eur, což je v přepočtu přes 13 milionů korun.

Snacha Sheily Garrettové pracuje jako poradkyně výherců v loterii

K loteriím měla Sheila Garrettová vždycky blízko. Šťastnou shodou náhod její snacha pracovala jako poradkyně výherců v loterii. Její pracovní náplní bylo radit klientům, jak s penězi naložit a jak se z výhry nezbláznit. Ona sama, stejně jako ostatní zaměstnanci, sázet nemohla, na její tchýni se však zákaz nevztahoval. Jen si představte, že trefíte výherní výsledky Sportky a výhru vám předá váš vzdálený příbuzný.

Pro Sheilu je to už druhá výhra v loterii a čeká na třetí

Výhra v loterii není pro Sheilu ničím novým. Už před třiceti roky, v té době žila v USA, se jí v loterii podařilo vyhrát asi 20 tisíc eur (v přepočtu asi půl milionu korun). A protože Sheila věří v sílu myšlenek, ani nepochybuje o tom, že v loterii vyhraje také potřetí.

Z výhry si plánuje koupit větší byt a hezky si ho zařídit. Nějaké peníze z výhry daruje i své rodině. Každopádně všem, kdo se jí na výhru zeptá, bude dále tvrdit, že vždycky věděla, že v loterii vyhraje. Třeba pozitivní myšlení při sázení Sportky zkuste také. Možná, že výhra na sebe nenechá dlouho čekat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru