«

»

Milionová chuť ranní kávy

Foto: pixabay

Když delší dobu nemáte kávu, protože zkrátka nestíháte, když se k ní konečně dostanete, zdá se vám její chuť ještě lahodnější, že? A to si představte, jak asi chutná káva, u které se z loterijní aplikace dozvíte, že jste milionář! Chuť této kávy umí popsat Lizbet Ramus z Anglie (55), která se o výhře v loterii dozvěděla právě u ranní kávy. Kávu s příchutí výhry ve Šťastných10 by si nejspíš přál ochutnat každý.

Lizbet v sobě v šoku našla i smysl pro humor

Výhra jednoho milionu liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun) člověku vyrazí dech. Lizbet Ramus v sobě i přes velký šok našla smysl pro humor, když zavolala svému bratrovi a požádala ho, ať se u ní okamžitě staví, protože potřebuje s něčím pomoct. Její bratr dorazil asi za půl hodiny připravený pomoct s čímkoliv. Ale to, že bude své sestře pomáhat s kontrolou výherních čísel loterie, opravdu nečekal. A koho byste požádali vy o pomoc s přepočítáváním výhry ve Šťastných 10?

Štěstí po roce plném slz

Výherní výsledky Šťastných 10 nebo kterékoliv jiné loterie umí vykouzlit úsměv na tváři. Podobné to bylo i u výherního tiketu Lizbet Ramus, která měla po dlouhé době konečně důvod k úsměvu. Rok 2019 pro ni byl těžký, protože ji a bratra navždy opustila jejich milovaná maminka. Od té doby neuplynul den, kdy by na ni nemysleli. Výhra v loterii jim rozhodně pomohla rozptýlit myšlenky. Oba věří, že jim štěstí v loterii shůry poslala právě ona.

Výhru v loterii chtěla Lizbet použít na cestování. Vzhledem k tomu, že vyhrála na konci roku 2019 a že v roce 2020 vypukla pandemie koronaviru, si cestování nejspíš moc neužila. Ale klidně mohla realizovat svůj druhý plán a tím byla chata u moře, ve které by se svým psem trávila většinu roku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru