«

»

Milionová výhra ji přivedla ke gamblerství

Foto: pixabay

Den, kdy vyhrajete ve Šťastných 10 nebo v kterékoliv jiné loterii, může být paradoxně nejhorším dnem ve vašem životě. Zejména tehdy, pokud máte sklony ke gamblerství. Své o tom ví Britka Lisa Walkerová, která ve třiceti vyhrála v přepočtu 3,7 milionu korun a pak se to s ní jenom vezlo.

Noc, kdy nad sázením ztratila kontrolu

Noc, kdy vyhrála v přepočtu více než 3,7 milionu korun, označuje Britka Lisa Walkerová jako nejhorší ve svém životě. Místo aby si výhru užila, postupem času ji naházela zpět do automatu. Kasino ji prý neustále lákalo na to, aby se k hraní vracela. Platili jí ubytování, jídlo i pití. Až zpětně Lisa vidí, jak moc hraní propadla. Matka dvou dětí ve věku kolem deseti let dokonce prohrála střechu nad hlavou a spolu s dětmi chvílemi žila na ubytovně. Se svou závislostí šla ještě dál. Vzala si pracovníka kasina a místo s ním, strávila svatební noc u automatů. Tehdy si však poprvé uvědomila, jak moc špatně na tom je. Ani snaha o výherní výsledky Šťastných 10 tedy nemusí být bez rizika.

Návrat zpět do života

Výhra ve Šťastných 10 vám může přinést bohatství, také se však může rozkutálet. Dnes je Lise padesát a s bolestí v srdci si uvědomuje, že 20 let svého života prožila v závislosti na hazardních hrách. Místo, aby dětem z výhry umožnila šťastné dětství, stáhla je s sebou na dno. Ještě dnes dochází do skupiny pro gamblery, která jí pomáhá se závislostí se vypořádat. Smyslem života Lisy jsou nyní její vlastní výpovědi o nebezpečí gamblingu. Formou různých besed Lisa upozorňuje na to, jak nevinně a společensky přijatelně může online sázení vypadat. Od automatů se totiž Lisa jednu chvíli přesunula k online hrám, které jí zaručovaly větší anonymitu i pohodlí domova.

Až tedy trefíte Šťastných 10, udělejte vše pro to, aby vám výhra nezpackala život!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru