«

»

Milionová výhra usnadní pracující seniorce život

Foto: pexels

Za peníze si hodlá pořídit auto a doplatit hypotéku

Ačkoliv si má Američanka Dallas Baronski (77) už řadu let užívat bezstarostného důchodu, stále chodí do práce, a to proto, že jí peníze z důchodu nestačí. Kvůli přivýdělku chodí pracovat do McDonald’s. V nejznámějším rychlém občerstvení na světě pracuje s několika pauzami už zhruba 40 let.

Když se jednu květnovou sobotu vracela Dallas z práce, zastavila se cestou na benzince, aby mohla natankovat. Při placení benzínu si u kasy všimla stojanu se stíracími losy a několik si jich koupila. Po setření prvního z nich na ni nečekala žádná výhra, u toho druhého však měla štěstí. Díky němu se totiž stala majitelkou výhry činící 177 777 dolarů (v přepočtu více než 4,1 milionů korun).

Po zjištění výhry si nebyla žena částkou jistá, a proto si nechala los zkontrolovat obsluhou benzinky a poté pro jistotu i terminálem. Jelikož byla výhra vyšší, než jí mohl prodavač vyplatit, musela si pro peníze dojet do sídla loterie. Podle slov čerstvé milionářky jí vyhrané peníze usnadní život, jelikož za ně splatí zbytek své hypotéky a pořídí si nový automobil.

2.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru