«

»

Milionová výhra za dobrý skutek

Foto: pexels

Vrátil nalezené peníze a získal přes milion

Když se Colin Banks (51) se svojí dcerou vydal do bankomatu stojícím v obchodě Asda ve městě Motherwell, Skotsko, vybrat nějaké peníze, všiml si, že předešlý zákazník nechal na bankomatu ležet 30 liber (v přepočtu přes 850 korun). Neváhal ani chvilku a celou hotovost předal jednomu ze zaměstnanců obchodu.

Po odevzdání nalezených peněz se ale stalo něco neuvěřitelného. O 30 minut déle totiž muž ve virtuálních dostizích, na které vsadil 1,5 libry (v přepočtu cca 40 korun), vyhrál přes 49 tisíc liber (v přepočtu cca 1,4 milionu korun). Za dobrý skutek ho tak karma velice štědře odměnila.

Colin svou výhru oslavil několika sklenkami vína a za zhruba 250 tisíc korun si pořídil automobil Ford Focus. Výherce nemyslel s utrácením peněz jen na sebe, ale i na svou rodinu, které dopřál kouzelné Vánoce.

Několik dní po výhře se čerstvý milionář vydal zpět do obchodu, aby zjistil, zda se o ztracené peníze někdo přihlásil. Službu měl stejný zaměstnanec, kterému nalezené peníze předal. Ten mu sdělil, že si pro ně přišel jeden mladík, jež byl velice šťastný, když se mu 30 liber vrátilo zpět.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru