«

»

Milionovou výhru použije na koupi vyhlídkových letů

Foto: pexels

Výhry druhého pořadí se vyplácí pouze jednorázovou platbou

Gerard McMahon (68) pocházející z Bayside v New Yorku před časem vyhrál tučnou částku v americké tamní loterii činící $ 1,000,000 (v přepočtu přes 23,7 milionu korun). Správně trefil čísla druhého pořadí.

McMahon si svůj výherní tiket koupil v obchodě Mike & Faye Deli v Queensu. Když si vsazená čísla po slosování kontroloval s těmi taženými, nevěřil tomu, co vidí. Téměř všechny číslice se totiž shodovaly. Jelikož jde o výhru druhého pořadí, tak výherce neměl na výběr ze dvou možností vyplacení. Vyplácí se pouze jednorázovou platbou a na účet mu tak přibylo $ 633,040 (v přepočtu cca 15 milionů korun).

Výherce ihned věděl, co s tolika nově nabytými penězi udělá. Nechtěl si je nechat pro sebe a užívat si luxusu a utrácet je za zbytečnosti. Věnoval je svým potomkům, aby zabezpečili sebe a své děti. Malou část výhry si ale přece jen nechal a rozhodl se si za ně koupit různé vyhlídkové lety.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru